Bu kez olsun…
Tevfik Dinçkalmış

Bu kez olsun…

Bu içerik 391 kez okundu.

Adana Demirspor bu sezon bir aşağı, bir yukarı derken inişli-çıkışlı bir performans sergiledi. Bu inişli-çıkışlı durum beraberinde de hoca değişikliklerini getirdi. Aslında bu yıl için her ne kadar Süper Lig sözü verilmese de, sonuçta iyi oyun ile ‘Neden Olmasın’ diyebiliyor insan.

Adana Demirspor bugün 79 yıllık köklü bir tarih ve arkasında dünyanın her yerinde hayranı olan bir takım olarak karşımıza çıkıyor. Böyle değerli bir takım tam 25 yıldır Süper Lig hasreti çekiyor. Geçen süre içerisinde birçok kez o hasreti sona erdirecek bileti kıl payı kaçırarak hep bir dahaki sefere diye beklenti içerisine girdik.

Bu yıl bence olabilir. Güçlü bir başkan ve yönetim, güçlü bir teknik heyet, güçlü bir kadro ve muhteşem bir taraftarın yer aldığı bir takım bunu başarabilir. Takım artık rayına oturmuş bence… Her ne kadar seneye dense de bu kadro bu yıl bunu başarabilecek güçte.

Şuan play-off hattı ile arasında sadece 3 puan var ve önünde de 10 maç duruyor. En azından önce Play-off hattı sonrası da Süper Lig. Onun için yakalanan tempo bırakılmamalı.

Özellikle bu hafta sonu Osmanlı ile oynanacak çok kritik bir mücadele var. Bu mücadeleden alınacak 3 puan, Adana Demirspor’u yeni bir heyecan içerisine sokacaktır.

Burada en büyük iş yine her zamanki gibi 12. adama, yani taraftara düşüyor. Takımını hiçbir zaman yalnız bırakmayan taraftar hafta sonu statta yerlerini alacak ve 90 dakika boyunca destek verecektir. 

Evet! Zaman yaklaşıyor. Lig kısalmaya başladı. Bu performans ile Süper Lig neden olmasın?

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Miniklerden büyüleyici yılsonu etkinliği
Miniklerden büyüleyici yılsonu etkinliği
Güler:  Suda yüzde 30 indirim kararı   bir an önce hayata geçirilmeli
Güler: Suda yüzde 30 indirim kararı bir an önce hayata geçirilmeli