hediye patlayan kutu

Yeni dönem meclis oturumları başlıyor

Yeni dönem meclis oturumları başlıyor
Yeni dönem meclis oturumları başlıyor ilkhaber
Bu içerik 111 kez okundu.

Bayram BULUT

ADANA (İLKHABER)-Adana Büyükşehir Belediye Meclisi ilk toplantısını bugün gerçekleştirecek.

Geçen dönemin yönetiminin yer aldığı son oturum 15 Mart tarihinde yapılmıştı. 31 Mart tarihinde ise tekrar yerel seçimler yapıldı. Adana Büyükşehir Belediye Başkanlığı’na Zeydan Karalar seçildi. Seçimin tamamlanmasının ardından ilk meclis toplantıları ilçe belediyelerinde yapıldı. İlçe belediyelerinin toplantılarını tamamlamasının ardından ise, sıra Adana Büyükşehir Belediye Meclisi’nin toplanmasına geldi.

BUGÜN YAPILACAK

Adana Büyükşehir Belediye Meclisi beklenen ilk toplantısını bugün saat 14:00’da yapacak. Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Zeydan Karalar başkanlığında toplanacak olan mecliste daha önce meclis üyesi olan bazı isimlerin yanı sıra ilk kez yer alacak isimler de yer alacak. İlk gün heyecanının yaşanacağı mecliste gözler Zeydan Karalar’ın su faturalarının indirileceği müjdesinde.

MÜJDE VERMİŞTİ

Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Zeydan Karalar, mazbatasını aldıktan sonra yaptığı balkon konuşmasında, su faturalarını mecliste 2 ay içerisinde çözüme kavuşturacağını ve su faturalarında düşüş yaşanması için çalışmalar gerçekleştireceklerini söylemişti.  Gözler şimdi su faturaları hakkında verilecek müjdeye çevrildi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Karataş sahilinde ücret tartışması
Karataş sahilinde ücret tartışması
Babalar Günü'nü şehitlikte kutladı
Babalar Günü'nü şehitlikte kutladı