ÇGC ‘den Aktaş’a ziyaret

Çukurova Gazeteciler Cemiyeti Yönetim Kurulu, Adana Emniyet Müdürü Zafer Aktaş’ı makamında ziyaret etti. Göreve başladığından bu yana Adana’da başta madde bağımlılarıyla mücadele olmak üzere asayişin temininde de, Adana Emniyet Müdürlüğü çalışmalarının dikkat çektiğini belirten ÇGC Başkanı Cafer Esendemir, “Polis - Adliye muhabirlerimiz de çalışmalarında polisimizden gerekli yardımı görmektedir” dedi.

ÇGC ‘den Aktaş’a ziyaret
ÇGC ‘den Aktaş’a ziyaret ilkhaber
Bu içerik 136 kez okundu.
Reklam

ADANA (İLKHABER) - Çukurova Gazeteciler Cemiyeti Yönetim Kurulu, Adana Emniyet Müdürü Zafer Aktaş’ı makamında ziyaret etti.

Göreve başladığından bu yana Adana’da başta madde bağımlılarıyla mücadele olmak üzere asayişin temininde de, Adana Emniyet Müdürlüğü çalışmalarının dikkat  çektiğini belirten ÇGC Başkanı Cafer Esendemir, “Polis - Adliye muhabirlerimiz de çalışmalarında polisimizden gerekli yardımı görmektedir” dedi.

ÇGC Kültür ve Sosyal Tesisleri çevresinde alınan güvenlik önlemleri ile bölgede vatandaşların rahatlıkla gezinti ve spor yaptığını ifade eden ÇGC Başkanı Cafer Esendemir, bu bölgenin turistlerinde ilgisini çeker duruma geldiğini söyledi.

Adana Emniyet Müdürü Zafer Aktaş da, ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade ederek, gençlerin uyuşturucudan uzak kalması için büyük çaba sarf ettiklerini söyledi. Aktaş, Adana’nın Türkiye’nin en huzurlu şehri olması için mücadele ettiklerini dile getirdi.

Ziyarette ÇGC Başkan Yardımcısı Sait Güleç, yönetim kurulu üyeleri Sefa Saygıdeğer, Süreyya Uri ve Hüseyin Arat da hazır bulundu

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
25. yıl pastası kestiler
25. yıl pastası kestiler
Renkli görüntüler
Renkli görüntüler