hediye patlayan kutu

Dualar merhume Yumuşak için edildi

Dualar merhume Yumuşak için edildi
Dualar merhume Yumuşak için edildi ilkhaber
Bu içerik 244 kez okundu.

Bayram BULUT

ADANA (İLKHABER) - Adana Ticaret Borsası İkinci Başkanı ve Aysan Pamuk A.Ş Yönetim Kurulu Başkanı Sabahattin Yumuşak’ın hayatını kaybeden eşi Mahacan Yumuşak için Mevlid'i Şerif okutuldu.

Sabahattin Yumuşak'ın eşi Mahacan Yumuşak bir süredir tedavi gördüğü hastenede hayatını kaybetmiş ve Kabasakal Mezarlığı'ndan eş-dost ve akrabalarının göz yaşları arasında toprağa verilmişti.

Merhume Yumuşak'ın vefatının 3. gününde ise, Mevlit Yemeği verildi. Adana'nın Seyhan İlçesi'nde bulunan Orta Doğu Hastanesi Selçuk Ecza deposu yanındaki evinde verilen 3 Mevlid'ine Yumuşak Ailesi'nin yakın akraba, eş- dost ve sevenleri ile çok sayıda Mardinli hemşehrileri katıldı.

Merhume için bol bol duaların edildiği mevlide gelenleri Sabahattin Yumuşak ve kardeşleri karşıladı. Okunan Mevlid ve Kuran'ı Kerim'in ardından dualar edildi. Daha sonra ise katılımcılara mevlid yemeklerinden ikram edildi.

Adana Ticaret Borsası İkinci Başkanı ve Aysan Pamuk A.Ş Yönetim Kurulu Başkanı Sabahattin Yumuşak bu acı gününde kendilerini yalnız bırakmayarak bizzat gelen ve şehir dışında olmaları münasebetiyle telefonla arayarak taziyelerini bildiren tüm herkese teşekkürlerini sundu.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Karataş sahilinde ücret tartışması
Karataş sahilinde ücret tartışması
Babalar Günü'nü şehitlikte kutladı
Babalar Günü'nü şehitlikte kutladı