hediye patlayan kutu

Adana Barosu’ndan Polis merkezine ziyaret

Adana Barosu’ndan Polis merkezine ziyaret
Adana Barosu’ndan Polis merkezine ziyaret ilkhaber
Bu içerik 99 kez okundu.

Serhat ŞANLI

ADANA (İLKHABER) - Polis Haftası çerçevesinde tüm yurtta kutlamalar devam ediyor. Adana Baro Başkanı Av. Veli Küçük Polis Haftası kutlamaları kapsamında Adliyede görevli polisleri ziyaret ederek günlerini tebrik etti. 

Adliye içerisinde yer alan polis merkezine Adana Barosu Yönetim Kurulu üyeleri Av. Timur Ortatepe ve Av. Nevzat Elçi ile birlikte ziyaret eden Baro Başkanı Av. Veli Küçük, polis memurlarına baklava ikram ederek başarılar diledi.

Adliye Polis Merkezi Amiri Murat Eğilmez ve bir grup görevli polis tarafından karşılanan Baro Başkanı ve yönetim kurulu üyeleri bir süre sohbet etti.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade eden Adliye Polis Merkezi Amiri Murat Eğilmez, Baro Başkanı Av. Veli Küçük’e ve yönetimine teşekkür ederek, çalışmalarında başarılar diledi.

Baro Başkanı Av. Veli Küçük de Adliyede görevli polis memurlar ile meslektaşlarının gayesinin adalete hizmet olduğunu belirterek, “Adana’da şu an 5 ayrı binada hizmet veriyor olmamızdan ötürü bazı olumsuzluklar yaşamaktayız. Adalet peşinde koştuğumuz zaman diliminde, 5 ayrı binaya koşuşturmak biz avukatları bazen yormaktadır. Yeni adliye binamızın bir an evvel tamamlanarak hizmete girmesini istiyoruz. Bu süreç içerisinde meslektaşlarımızla sizler arasından yaşanan bazı olumsuzlukların da karşılıklı hoşgörüyle çözülebileceğini düşünüyorum. Her şeyden önce adliyeler bizim evimizdir” dedi.

Ziyaret esnasında tatlı ikramı yapıldı ve yaşanan sorunlar ve çözümleri hakkında sohbet edildi.

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Karataş sahilinde ücret tartışması
Karataş sahilinde ücret tartışması
Babalar Günü'nü şehitlikte kutladı
Babalar Günü'nü şehitlikte kutladı