hediye patlayan kutu

Karslıoğlu: Yeni dönemde sıkıntılar son bulsun

AKAMDER, Adana Büyükşehir Belediye Başkanlığına seçilen Zeydan Karalar‘ın sektöre ait sıkıntılara son vereceğini umut ettiklerini açıkladı.

 Karslıoğlu: Yeni dönemde  sıkıntılar son bulsun
 Karslıoğlu: Yeni dönemde  sıkıntılar son bulsun ilkhaber
Bu içerik 95 kez okundu.

ADANA (İLKHABER) - AKAMDER (Adana Kamu Müteahhitleri) Yerel seçimler sonucu Adana Büyükşehir Belediye Başkanı seçilen Zeydan Karalar, Kamu müteahhitlerinin sorunlarını yakından bildiğini ve yeni dönemde özellikle ASKİ ile alakalı mali sorunların çözümüne çare olacağına inandıklarını açıkladı.

Adana Büyükşehir Belediye Başkanı seçilen Zeydan Karalar’a başarılar dilediğini belirten AKAMDER Başkanı Mustafa Karslıoğlu, “Tecrübe bilgi ve birikim olarak Kamu Müteahhitlerinin sorunlarını çözme noktasında beklentilerimiz büyüktür. Makamına oturunca da daha ihtivalı bir görüşme yapacaklarını ve çözüm noktasındaki beklentilerimizi ifade edeceğiz. Başkana AKAMDER olarak tam destek olacağımızı da belirtmek isteriz.

Ekonominin mihenk taşı ve aynı zamanda lokomotifi olan İnşaat Sektörü Adana’nın gelişimi içinde büyük önem arz etmektedir. Adana Büyükşehir Belediyesi ve ASKİ yatırımlarının sürmesi için elimizden gelen desteği vereceğiz. Bu konuda Başkanımız Zeydan Karalar’ında ödemeler konusunda gerekli hassasiyeti göstereceğine hiç şüphemiz yoktur” dedi.

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Karataş sahilinde ücret tartışması
Karataş sahilinde ücret tartışması
Babalar Günü'nü şehitlikte kutladı
Babalar Günü'nü şehitlikte kutladı