Zafer Aktaş'da kortej ile yürüdü

Adana’da bu yıl 7’incisi düzenlenen ve Nisanda Adana’da temasıyla gerçekleştirilen “Uluslararası Portakal Çiçeği Karnavalı” bu yıl yine renkli görünülere sahne oldu. Türkiye içerisinden ve yurt dışından binlerce vatandaşında katıldığı karnavalın kortej yürüyüşüne Adana İl Emniyet Müdürü Zafer Aktaş'da katıldı.

Zafer Aktaş'da kortej ile yürüdü
Zafer Aktaş'da kortej ile yürüdü ilkhaber
Bu içerik 90 kez okundu.
Reklam

Bayram BULUT

 

ADANA (İLKHABER) - Adana’da bu yıl 7’incisi düzenlenen ve Nisanda Adana’da temasıyla gerçekleştirilen “Uluslararası Portakal Çiçeği Karnavalı”  bu yıl yine renkli görünülere sahne oldu.

 

Türkiye içerisinden ve yurt dışından binlerce vatandaşında katıldığı karnavalın kortej yürüyüşüne Adana İl Emniyet Müdürü Zafer Aktaş'da katıldı. Gerekli güvenlik önlemlerinin alındığı Portakal Çiçeği Karnavalı'nda Adana Valisi Mahmut Demirtaş, ünlü isimler ve kent yöneticileri ile birlikte yürüyen Zafer Aktaş, konuklar ile ilgilenerek misafir perverliğini gösterdi.

 

Yurt içi ve yurt dışından gelen konuklar Adana'da böyle bir festivalin yapılmasının Türkiye için çok önemli olduğunu söyledi. Yektililere teşekkürlerini sunan vatandaşlar, eğlenmelerine devam etti.

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
25. yıl pastası kestiler
25. yıl pastası kestiler
Renkli görüntüler
Renkli görüntüler