hediye patlayan kutu

Zafer Aktaş'da kortej ile yürüdü

Adana’da bu yıl 7’incisi düzenlenen ve Nisanda Adana’da temasıyla gerçekleştirilen “Uluslararası Portakal Çiçeği Karnavalı” bu yıl yine renkli görünülere sahne oldu. Türkiye içerisinden ve yurt dışından binlerce vatandaşında katıldığı karnavalın kortej yürüyüşüne Adana İl Emniyet Müdürü Zafer Aktaş'da katıldı.

Zafer Aktaş'da kortej ile yürüdü
Zafer Aktaş'da kortej ile yürüdü ilkhaber
Bu içerik 175 kez okundu.

Bayram BULUT

 

ADANA (İLKHABER) - Adana’da bu yıl 7’incisi düzenlenen ve Nisanda Adana’da temasıyla gerçekleştirilen “Uluslararası Portakal Çiçeği Karnavalı”  bu yıl yine renkli görünülere sahne oldu.

 

Türkiye içerisinden ve yurt dışından binlerce vatandaşında katıldığı karnavalın kortej yürüyüşüne Adana İl Emniyet Müdürü Zafer Aktaş'da katıldı. Gerekli güvenlik önlemlerinin alındığı Portakal Çiçeği Karnavalı'nda Adana Valisi Mahmut Demirtaş, ünlü isimler ve kent yöneticileri ile birlikte yürüyen Zafer Aktaş, konuklar ile ilgilenerek misafir perverliğini gösterdi.

 

Yurt içi ve yurt dışından gelen konuklar Adana'da böyle bir festivalin yapılmasının Türkiye için çok önemli olduğunu söyledi. Yektililere teşekkürlerini sunan vatandaşlar, eğlenmelerine devam etti.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Karataş sahilinde ücret tartışması
Karataş sahilinde ücret tartışması
Babalar Günü'nü şehitlikte kutladı
Babalar Günü'nü şehitlikte kutladı