Erdemli'de danışmanlar minik cimnastikçilerle bir araya geldi

Erdemli'de danışmanlar minik cimnastikçilerle bir araya geldi
Erdemli'de danışmanlar minik cimnastikçilerle bir araya geldi ilkhaber
Bu içerik 149 kez okundu.

  MERSİN (İHA) - Erdemli Belediyesi Çocuk Danışma Merkezi, Belediye Spor Kompleksinde eğitim gören minik cimnastikçilerle bir araya geldi. 

  Çocuk Danışma Merkezi, okul ve aile ziyaretleri gerçekleştirerek, sağlıklı iletişim becerileri, motivasyonun arttırılması, toplum içerisinde kendini ifade edebilme gibi konularda hizmet veriyor. Düzenlediği etkinliklerle küçük yaş gruplarının dikkatini çeken Danışma Merkezi, Belediye Spor Kompleksinde eğitim alan çocukları ziyaret ederek, miniklerle sohbet etti. 

  Erdemli Belediye Başkanı Mükerrem Tollu, milletin geleceğinin emanet edildiği çocukların gelişimine katkı sunan danışma merkezi projesinin, ülkede örnek teşkil eden bir çalışma olduğunu kaydetti. Belediyenin sorumluluk alanının, sadece altyapı çalışmalarından ibaret olmadığına dikkat çeken Tollu, vatana, millete hayırlı evlatlar yetiştirmek adına her alanda ellerinden geleni yaptıklarını ve yapmaya devam edeceklerini belirtti. Tollu, "İnsanın niteliğini ne kadar arttırabilirsek, bu kenti o kadar geliştirebiliriz. Bu yüzden yetişen nesillerimizi önemsiyor ve onların gelişimine katkı sunabilecek birçok projeyi hayata geçiriyoruz. Eğitim noktasında attığımız adımlarla, eşitlik anlayışını savunuyoruz. Sanat ve kültür konusunda gerçekleştirdiğimiz aktiviteler ile de çocuklarımızın hem fiziki hem ruhsal dünyalarının gelişimine katkı sunuyoruz. Bizler müreffeh bir ülke inşa ediyorsak, bu inşaatın temelini oluşturanların çocuklarımız olduğunu unutmamalıyız" dedi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Karaisalı'da 39 yıllık  tapu sorunu çözüldü
Karaisalı'da 39 yıllık tapu sorunu çözüldü
Kocasının üzerine kayıtlı hattan ByLock  kullandığı iddiası ile gözaltına alındı
Kocasının üzerine kayıtlı hattan ByLock kullandığı iddiası ile gözaltına alındı