Temel Karamollaoğlu Adana’ya geliyor

Temel Karamollaoğlu Adana’ya geliyor
Temel Karamollaoğlu Adana’ya geliyor ilkhaber
Bu içerik 130 kez okundu.

ADANA (İLKHABER)-Saadet Partisi Adana İl Başkanı Mustafa Gözütok, Saadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu’nun Adana’ya geleceğini söyledi.

Konuyla ilgili yazılı bir açıklama yapan Saadet Partisi Adana İl Başkanı Mustafa Gözütok, Genel başkanlarının 15 Mart Cuma günü saat: 19.30’da Menderes Kapalı Spor Salonu’nda Adanalılara düzenleyecekleri etkinlikte halka hitap edeceğini söyledi. Saadet Partisi Adana İl Başkanı Mustafa Gözütok, Adana’da çok güzel çalışmalara imza attıklarını dile getirerek, 31 Mart’a kadar girilmedik ev, sıkılmadık el bırakmayacaklarını söyledi.

Gözütok, “Bütün Belediye Başkan adaylarımızla birlikte vatandaşlarımızın sorunlarını yerinde tespit ediyoruz ve çözüme kavuşturmak için projelerimizi anlatıyoruz. Adana ve ilçelerinde yaptığımız çalışmalara halkımız büyük bir teveccüh göstermekte ve bu defa Saadet Partisi demektedir. Göreceksiniz Türkiye’nin her yerinde olduğu gibi Adanamız da da halkımız 1 Nisan’da Saadet Partili Belediye Başkanlarını yönetime getirerek hizmete doyacak” dedi.

Gözütok, Genel Başkanları Temel Karamollaoğlu’nun yapacağı Menderes Kapalı Spor Salonuna bütün Adanalıları davet ettiklerini dile getirerek, “Sayın Karamollaoğlu Hem Türkiye’de gelişen olayları hem de Adanamızla ilgiliaçıklamalar yapacaktır. Bütün hemşerilerimizi bekliyoruz” ifadelerini kullandı.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Miniklerden büyüleyici yılsonu etkinliği
Miniklerden büyüleyici yılsonu etkinliği
Güler:  Suda yüzde 30 indirim kararı   bir an önce hayata geçirilmeli
Güler: Suda yüzde 30 indirim kararı bir an önce hayata geçirilmeli