Yalçın Ailesi Sözlü’yü konuk etti

Yalçın Ailesi Sözlü’yü konuk etti
Yalçın Ailesi Sözlü’yü konuk etti ilkhaber
Bu içerik 264 kez okundu.

Bayram BULUT

ADANA (İLKHABER) - Mardin eşrafından olan ve Adana’da ikamet eden tanınmış ailelerden Yalçın Ailesi, Cumhur İttifakı’nın Adana Büyükşehir Belediye Başkan Adayı ve Büyükşehir Belediye Başkanı Hüseyin Sözlü’yü  konuk etti.

Yalçın Ailesi’nin Karataş Yolu üzerinde bulunan Yalçın İş Merkezi’nde düzenlenen sabah kahvaltısına konuk olan Başkan Sözlü’yü, Cumhur İttifakı Seyhan Belediyesi kontejan meclis üyesi adayı olan Mehmet Yalçın ve kardeşleri ağırladı. Yalçın, kendilerini kırmayarak davetlerine icabet eden Hüseyin Sözlü’ye teşekkürlerini sundu. Adana’da Başkan Sözlü’nün yaptığı projelerin önemine dikkat çeken Yalçın, “Bu dönem inşallah birlikte Adana’mız için çalışacağız. Bu önemli projelere el birliğiyle yenilerini ekleyip Adana’nın yakaladığı yükselme ivmesini devam ettireceğiz. Hüseyin Başkanımızın ne kadar özveriyle çalıştığını görüyoruz. Biz kendisinin her zaman yanında olacağımızı bilmesini isteriz. Cumhur İttifakı ile 31 Mart seçimlerinden sonra çok daha güzel hizmetlerle yola devam edeceğiz. Bende Seyhan Belediye Meclis Üyesi Adayıyım. İnşallah Adana’nın tamamını Cumhur İttifakı olarak alacağız” ifadelerini kullandı.

Cumhur İttifakı’nın Adana Büyükşehir Belediye Başkan Adayı ve Büyükşehir Belediye Başkanı Hüseyin Sözlü de, Yalçın Ailesi’yle bir araya gelmekten dolayı yaşadıkları memnuniyeti dile getirdi. Duaların edildiği kahvaltı programının ardından Mehmet Yalçın, Başkan Sözlü’ye Yalçın İş Merkezi’ni gezdirerek, yaptıkları çalışmalar hakkında bilgiler verdi. Hüseyin Sözlü, Adana’da Yalçın Ailesi gibi önemli bir ailenin olmasının büyük bir şans olduğunu vurguladı.

Kahvaltı programına Mardinli İş Adamı ve Cumhur İttifakı Seyhan Belediyesi Meclis Üyesi Adayı Yusuf Özçelik’te hazır bulundu. Özçelik, Hüseyin Başkanı nazik davetlerini kırmadıkları için teşekkürlerini sundu. Cumhur İttifakı olarak Adana ve ilçelerini alarak Adana’yı  daha ileri taşımak için var güçleriyle çalışacaklarını hatırlatan Özçelik, hemşehrisi olan Yalçın Ailesi’ne de kente yaptıkları katkılardan ötürü teşekkür etti.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Karaisalı'da 39 yıllık  tapu sorunu çözüldü
Karaisalı'da 39 yıllık tapu sorunu çözüldü
Kocasının üzerine kayıtlı hattan ByLock  kullandığı iddiası ile gözaltına alındı
Kocasının üzerine kayıtlı hattan ByLock kullandığı iddiası ile gözaltına alındı