Barut’tan Saygılı’ya ziyaret

CHP Adana Milletvekili Ayhan Barut, Kızılay Adana Şube Başkanı Ramazan Saygılı’yı ziyaret ederek, toplum adına verdikleri hizmetlerden dolayı kutladı.

Barut’tan Saygılı’ya ziyaret
Barut’tan Saygılı’ya ziyaret ilkhaber
Bu içerik 531 kez okundu.

 

ADANA (İLKHABER) - CHP Adana Milletvekili Ayhan Barut, Kızılay Adana Şube Başkanı Ramazan Saygılı’yı ziyaret ederek, toplum adına verdikleri hizmetlerden dolayı kutladı.

Milletvekili Barut, Kızılay’ın 150 yıllık iyilik hareketi olduğunu belirterek, “Kızılayımızın çalışmalarını takdirle izliyoruz. Değerli Başkan Ramazan Saygılı’nın çabaları yakından takip ediyoruz. Biz de kendisinin bu çalışmalarında her türlü desteğimizle yanında olduğumuzu belirtmek isteriz” dedi.

Kızılay Adana Şube Başkanı Ramazan Saygılı ise ise Kızılay olarak mağdurun ve mazlumun yanında olmaya her türlü yaraya merhem olmaya ve yüreklerde kandil yapmaya özen gösterdiklerini belirterek, “Değerli Milletvekilimiz Ayhan Barut’un her zaman yanımızda olan desteğini anlamlı buluyoruz. Bizler renk körüyüz. Bütün çalışmalarımızı bu eksen üzerinde yapmaya özen gösteriyoruz. Tüm gayretimiz yüreklerde kandil yakmak” diye konuştu.

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Geleceğin cevherleri eserlerini sergiledi
Geleceğin cevherleri eserlerini sergiledi
Kasaplardan marketlere şok denetim
Kasaplardan marketlere şok denetim